Narodil jsem se v Brně roku 1972. V Brně jsem zůstal do svých 15 let, kdy jsem přesídlil do Prahy kde jsem vystudoval Konzervatoř obor hudebně - dramatický, tedy herectví. Pak moje cesta vedla do Zlína kde jsem byl v městském divadle 3 roky v angažmá. Poté jsem se vrátil do rodného Brna kde jsem už 13 let v Rádiu Krokodýl.


Moje herecké začátky jsou datovány do mých 8 let kdy jsem chodil do dramatického souboru Pirko, odkud jsem byl vyslán na svůj první konkurz na pohádku Vašíček a lesní muži, pak to šlo ráz na ráz, Celkem 4 pohádky, 2x bakaláři nějaké ty filmy, jako např. Konec černého Supa až přišel film Poslední návrat kde jsem se setkal s Ottou Šimánkem. Ten věděl že Václav Vorlíček bude natáčet seriál Létající Čestmír a tak mu o mě řekl, přišlo pozvání na konkurz a bylo z toho role, velmi neoblíbeného nebo oblíbeného, to záleží jestli fandíte "klaďasům nebo"padouchům, Oskara Blechy tedy Velkého Vezíra. Ve 14 letech jsem řešil co dál a Konzervatoř mi přišla jako nejlogičtější volba. Po ní již zmiňované Městské divadlo Zlín a pak Krokodýl a také spousta akcí různého druhu včetně setkání jak s politiky, sportovci, herci a zpěváky, to vždy záleží na druhu akce.


Pokud mi chcete cokoliv vzkázat, případně mě kontaktovat kvůli nějakému moderování, použijte prosím tuto adresu: kala@tondakala.cz. Jak jste se už  dočetli, jsme schopen Vám v podstatě cokoliv odmoderovat kdekoliv v republice a nejen v naší, ale třeba i na Slovensku a nejen to. Pokud chcete využít i služeb nějakého DJ, tak mám velmi dobrého kolegu a kamaráda, jmenuje se Marek Berger, se kterým už jsem dělal spoustu akcí, pokud máte zájem i o ozvučení Vaší akce i v tomhle případě se na mě můžete obrátit.